Uudistooted


piltweebi

 
GloMinerals uudistooted!

GloMinerals uudistoodete seas on 2015. aasta Anne & Stiil ilulemmiku tiitliga pärjatud huulepliiatsid, paljude klientide südamed võitnud lauvärvipliiatsid ning populaarsust koguv ja kauaoodatud näo kontuurimise komplekt!

UUS! Cream Glaze Crayon
Cream Glaze Crayon huuleläike pliiatsid annavad lausa elektrilise kõrgläike ja tooni jättes huuled luksuslikult mahlaseks ja täidlaseks. Kõrge pigmendisisalduse tõttu püsivad toonid veatult huultel samal ajal kui eksklusiivsed antioksüdandid C ja E vitamiinist ning mango õli ja sheavõi niisutavad ja hoolitsevad huulte eest.

 UUS! Suede Matte Crayon
Suede Matte Crayon huulepliiatsi kauapüsiv värv sametise pehmusega tagab intensiivselt kauni lõpptulemuse. Rikastatud eksklusiivsete antioksüdantidega C ja E vitamiinist ning palsamina mõjuv mango õli ja sheavõi tagavad niisutava kaitse.

UUS! Suede Matte Stick
Suede Matte Stick uus peene otsaga huulepulk on kreemika koostisega ning püsib tunde. Kanna seda intensiivset tooni eraldi täiuslikuks matiks viimistluseks või huulepõhjana enne läike lisamist, et tagada kauapüsiv efekt koos mitmemõõtelisuse ja läikega.

 UUS! Liquid Ink Eyeliner
Täpne, rikkaliku pigmendiga kauapüsiv lainer tagab ideaalse lainerijoone. Lainerit on kerge peale kanda ning see ei lähe laiale ega kogune vagudesse. Saadaval poolmati musta toonina.

 UUS! Cream Stay Shadow Stick
Kreemikas lauvärvi pliiats on erilise koostisega, mis on kauapüsiv ja rikkaliku pigmendiga. Kreemika koostisega pliiatsit on kerge hajutada ning tulemus püsib veatuna terve päeva. Sisseehitatud teritaja tagab kasutusmugavuse ja lihtsuse.

 UUS! Contour Kit
Kontuuri komplekt sisaldab nelja tooni, mis on ideaalseks abivahendiks näo modelleerimisel. Vastavalt doseerimisele on võimalik kas kergelt näojooni rõhutada või tugevalt modelleerida.