Uuenenud GloMinerals!

UUENENUD GLOMINERALS – GLO SKIN BEAUTY

Glo Skin Beauty puhul  on tegemist innovatiivse nahahooldussarja ning hooldava mineraalmeigi kollektsiooniga, mis toimivad ideaalselt üksteist täiendades.

Glo Skin Beauty puhul usume, et jumestus ja nahahooldus töötavad sümbioosis ning kasutades neid üheskoos avalduvad nahahoolduse ning meigi parimad küljed. Mõistame, kuidas aktiivsed koostisained õiges kontsentratsioonis aitavad saavutada nahas tõelise muutuse. Meie suurimaks kireks on tuua Sinuni tooted, mis aitavad tunda end kauni ning ehedana.
Just see inspireeriski meid looma uuenenud meigi- ja nahahooldussarja Glo Skin Beauty.

Sinu NAHK on sama unikaalne kui Sinu ILU. Glo Skin Beauty on täielikult integreeritud sari, mis saab alguse näopuhastusvahendist ning lõpeb huulepulgaga. Meie innovatiivsed nahahooldusvalemid on välja töötatud tasakaalustamaks erinevaid nahatüüpe ning lahendamaks peamisi nahaprobleeme – tõeliselt personaalne lähenemine erinevatele nahamuredele. Koos igapäevase optimaalse hooldusega pakume parimat mineraalmeigi sarja, et tagada kaunis ning tervisest pakatav jume.

GLO BEAUTY

Uuenenud Glo Skin Beauty meigisari pakub laias valikus uusi ja põnevaid toone ning tooteid, mis ei jäta külmaks kedagi. Meie eesmärgiks on välja tuua iga naise individuaalne ilu ning rõhutada tema kordumatut isikupära.

Glo Skin Beauty tooted on:

• täiusliku katvusega, mis kestab terve päeva
• parabeeni- ning talgivabad
• rikastatud tugevatoimeliste antioksüdantidega
• rikkaliku värvipaletiga
• julmusevabad

Glo meigitooted on rikastatud tugevatoimeliste antioksüdantidega, A, C, E vitamiinide ja rohelise tee ekstrakti seguga. Nii kaitseb ja toidab meik nahka vajalike vitamiinide ja mineraalidega, samal ajal pakkudes ka kaunist jumestust. Kõik tooted omavad tõhusat UV kaitset ja tugevatoimelist antioksüdantide segu, mis aitavad võidelda vabade radikaalide vastu.

Glo toodetes kasutatavad mineraalid on läbinud kolmekordse jahvatuse ja on seetõttu ülipeene koostisega, jättes ühtlase ja loomuliku jume. Seetõttu jätkub toodet pikaks ajaks, sest piisab vaid vähesest kogusest pealekandmisest, et meik oleks veatu ja kaunis.
Toodetele ei ole mahu suurendamiseks lisatud talki, mistõttu ei kuivata tooted nahka ega ummista poore, lastes nahal samal ajal hingata. Oma tervislikkuse tõttu on Glo tooted leidnud ülemaailmse heakskiidu dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahooldusprofessionaalide poolt.

Glo parabeeni- ja talgivabad tooted sobivad ideaalselt kõigile igapäevaseks kasutuseks, pakkudes hooajalisi uudistooteid ning olles samal ajal innovatiivsete trenditoodete üllatajaks, luues sellega endale ka selliste klientide poolehoiu, kellel on kosmeetika osas kõrgemad ja teadlikumad nõudmised.

Glo mineraalkosmeetika pärjati ilutoodete valdkonnas väärika Anne &Stiili Aasta Ilulemmik 2014, 2015 ja 2016 tiitliga.

GLO SKIN

Glo Skin Beauty professionaalne toodete uuenenud sari pakub naha eest hoolitsemise võimalust erinevate naha seisundite puhul, lisades vajadusel igapäevasele nahahooldusele ka raviskeemi. Glo hooldused hõlmavad klassikalisi näohooldusi, ravihooldusi ja nahka noorendavaid keemilisi koorimisi.

Glo Skin Beauty nahahooldustooted on:

• parabeenivaba koostisega
• kõrge aktiivainete kontsentratsiooniga
• parimate uuenduslike koostisainetega teadusest ja loodusest
• suunatud tulemuste saavutamisele ning personaalsele nahahooldusele

Glo ainulaadne ja täiustatud koostis sisaldab tugeva kontsentratsiooniga kõrgetasemelisi toimeaineid, et pakkuda nahale maksimaalset hooldust ja ravi. Et kaitsta nahka kahjulike vabade radikaalide eest ja tagada tervem nahk, sisaldab Glo nahahooldussari tervet armeed tõhusaid antioksüdante.

Glo professionaalne keemilise koorimise sari pakub personaalset programmi, et saavutada vastavalt kliendi soovile õrna, järk-järgulist või kiiret muutust nahal.

Meie eesmärgiks on aidata saavutada kiiremaid tulemusi, takistada vabade radikaalide teket, võidelda põletike vastu ning toetada naha struktuuri ja uuendada nahka.

Glo nahahooldussari pärjati ilutoodete valdkonnas väärika Anne & Stiili Aasta Ilulemmik 2013, 2014, 2015 tiitliga.