Esindussalong: Finissage Medical Spa
Merivälja tee 1 • Regati maja • Tallinn
Tel 657 6000 • glo@glominerals.ee
Avatud:
E - R 9:00 - 20:00
L 10:00 - 17:00

Glo Skin Beauty näohooldused

Glo Skin Beauty näohooldustes kasutatavad nahahooldustooted omavad farmatseutilist kraadi, mis on suunatud mitmete nahaprobleemide leevendamiseks ja raviks, sisaldades naturaalseid puuviljahappeid ja tugevaid aktiivaineid ning antioksüdante, mis tagavad koheste märgatavate tulemustega tervema naha.

Glo Skin Beauty näohooldusi saab nautida Glo esindussalongis Finissage Medical Spa, kus meie kogenud kosmeetikud aitavad valida parima hoolitsuse, arvestades kliendi vajadusi ning soove.

Hoolduste valikusse kuuluvad klassikalised- ning intensiivhooldused. Glo Skin Beauty intensiivhoolduste valikust leiab igaüks vastavalt oma nahatüübile ja vajadustele sobiliku hoolitsuse. Valida saab nii õrnade ensüümidega koorivate hoolitsuste, kui ka tugevama toimega keemiliste happekoorimiste vahel.

Glo Skin Beauty keemilise koorimise eripäraks on targad molekulid, erinevate ensüümide ja hapete kompleksid, mis mõjuvad meeldivalt, annavad kiire tulemuse ning toimivad ühtlaselt kogu nahal. Hoolitsused sobivad ideaalselt vananevale, väsinud ja päikesekahjustunud nahale. Samuti ka neile, kes soovivad ühtlustada naha ebaühtlast tooni ja struktuuri. Lisaks pindmise armkoega- ja aknele kalduvale nahale, sealhulgas I ja II astme aknele. Hooldustes sisalduvad ensüümid koorivad nahka õrnalt sobides ka kuperoossele nahale. Hoolitsuste tulemusel uueneb nahk erakordselt kiiresti ning efektiivseid tulemusi saab näha juba kuni nädala jooksul ilma nahka ärritamata.

Loe Glo Skin Beauty klassikaliste hoolduste ja intensiivhoolduste kohta lähemalt ning tutvu hinnakirjaga.

Teie parimaks teenindamiseks ning sobivaima aja leidmiseks palume iluhooldustele eelnevalt broneerida telefonil 606 2214 või e-maili meile aadressil finissage@finissage.ee

Tule ja luba meil hoolitseda Sinu naha heaolu eest!