Pressed Base – Pressitud mineraalpuuder 47 eur

Pressed Base on auhinnatud mineraalpuuder ning GloMineralsi üks populaarsemaid ja enim müüdud tooteid, kuna lisaks looduslikele koostisosadele võlub see oma kasutusmugavuse ning laitmatu katvusega. Kolmekordne jahvatus tagab, et igaüks saab vastavalt vajadusele luua kas kerge või tugeva katvusega meigipõhja. Eksklusiivsete antioksüdantide segu A, C, E vitamiinidest ja rohelise tee ekstraktist hoiab ära põletike tekke, laseb nahal hingata ning kaitseb seda. Nagu kõik GloMinerals tooted nii on ka mineraalpuuder talgi- ja parabeenivaba, ei sisalda sünteetilisi värv-, lõhn- ega säilitusaineid. Kanna mineraalpuudrit Kabuki või Ultra Brush pintsliga väikeste ringjate liigutustega näole, et saavutada ühtalne katvus. Kanna meigipõhi puhtale ja niisutatud nahale. Alguses võta väike kogus puudrit ning vajadusel lisa kihtidena juurde, et saada tugevam katvus. Värskenda peale rohket päikese käes viibimist või higistamist. Kui soovid erilist niisutust, siis piserda ka Moist Hydration Mist spreid meigile peale.

Saadaval 20 värvitoonis: golden light, golden medium, golden dark, beige light, beige medium, beige dark, natural fair, natural light, natural medium, natural dark, honey fair, honey light, honey medium, honey dark, chestnut light, chestnut medium, tawny light, tawny medium, cocoa light ja cocoa medium.

Katvus: kergest täielikuni

Viimistlus: kumav, mitte läikiv

Nahatüüp: kõik

SPF: 18+

Kogus 9.9 g

 

Jumestuskunstnike soovitused

  • Piserda näole Moist Hydration Mist spreid ning kanna koheselt peale mineraalpuuder, see tagab naha optimaalse niisutuse ning aitab meigil kauem psüida.
  • Kasuta Ultra, Kabuki või Powder Brush pintslit, et kiirete tõmmetega anda koheselt sile lõpptulemus.

 

Koostis