Precise Micro Browliner – kulmulainer-pliiats 25eur

Uus kreemjas peenikese otsaga pliiats-lainer Precise Micro Browliner võimaldab täita hõredad kulmud täpselt ja tõetruult jättes loomuliku ning kauni tulemuse. Saadaval kuues värvitoonis.

Kasutamine: Täida ja loo soovitud kulmude kuju. Hajuta, ühtlusta ning kammi kulmukarvad pliiatsisse sisseehitatud harjasega.

Jumestuskunstnike soovitused:
Kergesti kasutatav pliiats on sisse keeratav ning iseterituv. Enne esmakordset kasutamist terita nüri pliiatsi ots käeseljale mõne kriipsu joonistamisega. Murdumise vältimiseks, pliiatsit mitte liigselt välja keerata.

Kuidas toimib: Silmalainer-pliiats on rikastatud antioksüdantide, vitamiin C ja E ning mineraalsete pigmentide seguga. Vaha baasil koostis aitab libiseda nahal kergelt ning püsib kuni kümme tundi.

KOOSTIS: Diisostearyl Malate, Triethylhexanoin, C20-40 Acid, C20-40 Alcohols, Polyethylene, Synthetic Wax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Ethylene/
Propylene Copolymer, Ethylcellulose, Boron Nitride, VP/Eicosene Copolymer, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), (+/-): Titanium Dioxide (CI
77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica (CI 77019)