Glo Skin Beauty


804x261-banner_1

 

 

 

 

 

 

 

 

GLO SKIN BEAUTY MEIGISARI

Glo Skin Beauty on ainulaadne meigisari, mis on loodud nahahooldusspetsialistidele ja nende klientidele ning on kliiniliselt tunnustatud ja kiidetud mitmete meigikunstnike ja nahaarstide poolt. Tooted on rikastatud tugevatoimeliste antioksüdantidega, A,C,E vitamiinide ja rohelise tee ekstrakti seguga. Nii kaitseb ja toidab meik nahka vajalike vitamiinide ja mineraalidega, samal ajal pakkudes ka kaunist jumestust. Kõik tooted omavad tõhusat UV kaitset ja tugevatoimelist antioksüdantide segu, mis aitavad võidelda vabade radikaalide vastu.

Glo Skin Beauty toodetes kasutatavad mineraalid on läbinud kolmekordse jahvatuse ja on seetõttu ülipeene koostisega, jättes ühtlase ja loomuliku jume. Seetõttu jätkub toodet pikaks ajaks, sest piisab vaid vähesest kogusest pealekandmisest, et meik oleks veatu ja kaunis.

Toodetele ei ole mahu suurendamiseks lisatud talki, mistõttu ei kuivata tooted nahka ega ummista poore. lastel nahal samal ajal hingata. Oma tervislikkuse tõttu on Glo Skin Beauty tooted leidnud ülemaailmse heakskiidu dermatoloogide, ilukirurgide ja teiste nahahooldusprofessionaalide poolt.

Glo Skin Beauty parabeeni- ja talgivabad tooted sobivad ideaalselt kõigile igapäevaseks kasutuseks, pakkudes hooajalisi uudistooteid ning olles samal ajal innovatiivsete trenditoodete üllatajaks, luues sellega endale ka selliste klientide poolehoiu, kellel on kosmeetika osas kõrgemad ja teadlikumad nõudmised.

Tee oma nahale pai koos Glo Skin Beauty´ga!